Jsme zakázkové truhlářství s více než 10letou tradicí. Zabýváme se veškerou výrobou nábytku do interiéru. Naší přední prioritou je spokojený zákazník proto k výrobě používáme kvalitní materiály a kování od předních výrobců. Pro lepší představu vašeho interiéru vám zpracujeme 3D vizualizaci. Doporučíme vám vhodné kombinace materiálů a vyřešíme interiér tak aby technicky, prakticky a designově vyhovoval Vaší představě. Především u kuchyňských linek je důležité, aby perfektní design zároveň splňoval praktické využití. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle potřeb zákazníka. Rádi Vás přivítáme na provozovně v Dobřanech u Plzně, kde pro Vás máme připravenou expozici našich výrobků – Kuchyně, Vestavné skříně, obývací stěna, vzorky dekorů kování a doplňků.

Jak u nás probíhá zakázka?

Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně a interiéry pracuje takzvaně od A do Z. Po oslovení našeho truhlářství vypracujeme zákazníkovi postup a základní cenovou nabídku. Následuje schůzka v naší provozovně, nebo na místě montáže díla. Vypracujeme 3D vizualizaci a doporučíme Vám vhodné řešení dispozice. Nabídneme Vám vhodné materiály, kování, doplňky a spotřebiče. Dohodneme se na konečné ceně, termínu dodání a termínu předání díla. Provedeme zaměření prostoru a Vaši zakázku vyrobíme. V dohodnutý termín zakázku přepravíme a nainstalujeme. V případě kuchyňské linky připojíme veškeré spotřebiče a zařizovací předměty a odzkoušíme jejich funkčnost. Hotové dílo projdeme se zákazníkem a předáme do užívání.

Ke každé kuchyňské lince zákazníkovi vypracujeme instalační výkres. Počet a pozice zásuvek a vypínačů v zadním panelu kuchyně s Vámi zkonzultujeme, aby vám maximálně vyhovovali. Ostatní instalace pro spotřebiče, dřez, baterii a další doplňky zakreslíme do pozic aby splňovali normu a bezproblémovou montáž. Jsme schopni zajistit úpravu těchto instalací případně kompletní rekonstrukci prostoru s našimi partnery se kterými máme dlouhodobé zkušenosti.

Awesome Image

Kuchyně

Naší hlavní činností je právě výroba kuchyní, proto dbáme nejen na potřeby zákazníka a moderní design ale i na kvalitu zpravování a dlouhou životnost vaší kuchyně.

Awesome Image

Vestavěné skříně

Moderní design posuvných dveří umožnuje maximální využití prostoru. Můžete si zvolit vlastní rozvržení jak interiéru tak exteriéru skříně. Praktické řešení uložného prostoru do všech místností.

Awesome Image

Ostatní

Mezi ostatní nábytek řadíme obývací stěny, ložnice, postele, dětské pokoje,vstupní místnosti, pracovny apod.

CNC obrábění

Nedílnou součástí naší výroby je CNC obrábění nábytkových dílců. Tato technologie umožnuje nejen zrychlit výrobní proces ale především se jedná o naposto přesné a čistě vrtání a frézování jednotlichých dílců.

Naše výrobky jsou tak ještě kvalitnější. Projekt Pořízení CNC stroje je spolufinancován Evropskou unií z programu rozvoj venkova.